Jaroslav Eček

poslanec

Narození:
26. dubna 1970
Věk:
54 let
Upravit profil
Jaroslav Eček Volební kraj: Hlavní město Praha Klub: Poslanecký klub TOP 09 a Starostové Poslanecká sněmovna ( od 29. 5. 2010) Jaroslav Eček se narodil 26. 4. 1970 v Sokolově, vyrůstal v Praze. Vyučil se knihařem při Jedličkově ústavu...

Životopis

Jaroslav Eček
Volební kraj: Hlavní město Praha
Klub: Poslanecký klub TOP 09 a Starostové
Poslanecká sněmovna ( od 29. 5. 2010)

Jaroslav Eček se narodil 26. 4. 1970 v Sokolově, vyrůstal v Praze.

Vyučil se knihařem při Jedličkově ústavu a školách v roce 1987. Poté pracoval jako knihař v Tiskařských závodech Kolín, pracoviště Praha a také na 1. Lékařské fakultě UK v Praze.

V posledních 11 letech pracoval v SETRANSu, což je prodejna a zkušebna zdravotnických. pomůcek, kde byl od založení prodavač a následně vedoucím prodejny, terénním pracovníkem a školitelem v kurzech pro nelékařské zdravotní obory.

Dále velice rád spolupracoval s pražskou Agenturou ProVás, s.r.o. a PROSAZ, o.s., pro jejich poslání vytvářet pracovní příležitosti pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Samozřejmě mu nejsou lhostejné životní příběhy klientů, s kterými se denně setkává. Zdravotnictví, zejména pak pomoc lidem s postižením je obor, kde v klidu může tvrdit, že práce se mu stala koníčkem, rád by se mu věnoval i nadále.

Zvolení poslancem vnímá jako výzvu, protože program TOP vyjadřuje, o čem je přesvědčen.

Je ženatý, se svou ženou Anetou vychovává dvě děti:

Janu (2003) a Jaroslava (2005).

Mezi jeho zájmy patří od dětství plavání, kterému se věnoval závodně, potápění a cestování s rodinou po České republice.

Životním heslem je: Nikdy se nevzdávej svých snů.