Jozef Kochan

poslanec

Narození:
17. března 1946
Věk:
78 let
Upravit profil
MUDr. Jozef Kochan Volební kraj: Královéhradecký Klub: ODS Poslanecká sněmovna (2002 - 2006), (od 2006) Jozef Kochan se narodil v Pečovské Nové Vsi na Slovensku v roce 1946. Absolvoval lékařskou fakultu v Praze. Jeho specializace je...

Životopis

MUDr. Jozef Kochan
Volební kraj: Královéhradecký
Klub: ODS
Poslanecká sněmovna (2002 - 2006), (od 2006)

Jozef Kochan se narodil v Pečovské Nové Vsi na Slovensku v roce 1946. Absolvoval lékařskou fakultu v Praze. Jeho specializace je radiodiagnostika. Svou praxi vykonával v nemocnici v Trutnově, kde byl 20 let primářem. Dále pracoval v nemocnicích ve Vrchlabí a ve Dvoře Králové nad Labem.

V ODS je od jejího založení. Prošel prakticky všemi funkcemi na místní, oblastní i regionální úrovni.

V komunální politice vykonává mandát zastupitele již třetí volební období. Pracuje v městské radě, je předsedou komise pro integrované obce a komise pro bezpečnost a veřejný pořádek.

V pátém volebním období v PSP ČR vykonává funkci místopředsedy ve zdravotním výboru a člena výboru pro evropské záležitosti.

Jozef Kochan je ženatý, má dvě děti, manželka je soukromá podnikatelka. Mezi jeho zájmy patří tvorba koncepce politiky veřejného, ale zejména soukromého zdravotnictví. Ve volném čase aktivně lyžuje a hraje golf.