Roman Hassmann se věnuje podnikání od roku 1990. Je zakladatelem a spolumajitelem několika firem v oblasti služeb. Realitní kancelář Reality21 založil v roce 1999 a se spolumajitelem Petrem Koubou vedou tým 50 makléřů. Roman Hassmann žil 3,5...

Životopis

Roman Hassmann se věnuje podnikání od roku 1990. Je zakladatelem a spolumajitelem několika firem v oblasti služeb. Realitní kancelář Reality21 založil v roce 1999 a se spolumajitelem Petrem Koubou vedou tým 50 makléřů.

Roman Hassmann žil 3,5 roku v USA a nechal se ovlivnit vyspělostí amerického trhu. Při svých podnikatelských aktivitách úspěšně aplikuje americké know-how do českých podmínek. Inicioval překlady mnoha knih do českého jazyka (Robert Kiyosaki, John Maxwel, Stephen Covey,...). Jako odborník na budování sítí MLM přednáší po celém světě. Vyznává v životě i v podnikání křesťanské principy, má 6 dcer. V roce 2009 připojil realitní kancelář Reality 21 do franšízové realitní sítě Century21. Je řádným členem Franchise Clubu. Ve Franchise Clubu byl hlavním hostem klubového večera v prosinci 2008.